категорії: репортаж

Українська співачка Катя Chilly підтримала акцію «Діти передусім!»

теґи: Катя Chilli, Катя Chilly, Катя Чилли, Катя Чилі, Катя Чілі

Весною цього року під час форуму дитячої і молодіжної фантастики діти-сироти з різних міст України придумали нове визначення творчості Каті Chilly – дитяча співачка. Хоча пісні Каті зовсім недитячі, але маленьким глядачам вдалось у них почити щось своє, щось для себе. І не лише почути, а зрозуміти і полюбити. Адже дитяче визнання не купиш ні за які гроші, воно є чи його немає. Катю Chilly дуже часто можна побачити серед почесних гостей на дитячих заходах: вона брала участь у концерті «Дитяча мрія», була запрошена на «Дні відкритих дверей до школи мистецтв Дарії Бернадської», була почесним гостем «Форуму дитячої і молодіжної фантастики» тощо. Молодіжний журнал «Стіна» провів опитування серед молодших школярів на тему: «З ким би ви хотіли прочитати інтерв’ю на сторінках журналу?» і вибір пав на Катю Chilly, саме цій співачці діти ставили питання про казки, чари, добро і зло, про чудеса. І ці теми Катя знає не понаслишці, вона серйозно займається дослідженням чарівних казок. На сьогоднішній день Катя Chilly працює над проектом відновленням дитячої передачі «Катрусин кінозал».

8 вересня 2009 року у Києві пройшов ІІ Міжнародний фольклорний фестиваль «Золоті ворота». У заході взяли участь дитячі танцювальні колективи Великобританії, Індії, Італії, Молдови, Росії і України. Унікальність фестивалю полягала в зібранні найкращих зразків національного хореографічного мистецтва різних країн на одній сцені. А головна мета – популяризація української культури у світі, обмін досвідом і зміцнення творчих зв’язків між країнами-учасницями. Почесним гостем фестивалю стала українська співачка Катя Chilly, яка приїхала на фестиваль з відомими музикантами Максимом Сидоренко (фортепіано), Аліком Фантаєвим (барабани) і Юрієм (Хоботом) Галініним (контрабас). На концерті Катя виконала дві пісні «Ти місяць» і «Крашен вечір» у супроводі дитячої танцювальної студії «Барвіночок».

Катя Chilly, на відміну від багатьох виконавців, окрім творчості має ще свою місію і може навіть не одну. Вона завжди підтримує дітей і робить для цього все можливе. Якщо таких людей в Україні буде більше – можна буде не хвилюватись за майбутнє нашої держави.