категорії: новина

Співачка Катя Chilly голова журі всеукраїнського конкурсу дитячої фантастики “У світі фентезі”

теґи: виставка, діти, Катя Chilly, конкурс, фентезі

Співачка Катя Chilly голова журі всеукраїнського конкурсу дитячої фантастики "У світі фентезі"

Замість єпіграфу подаємо лист учасниці конкурсу
"Шановні організатори конкурсу. Пише до вас учениця 3-А класу Костопільської школи №1 Грицюк Настуся. Разом із своєю роботою надсилаю цей лист і хочу запитати вас, чому зараз все так? Чому нікому не потрібно, що я роблю, нікому не цікаво? Мама весь час на роботі, тато на заробітках, а бабця весь час кляне і кричить, що я не така як всі, а одного разу вони мене в якесь село до страшної баби возили, вона була так схожа на Ягу, що я ледь від страху не померла. А баба узяла мене за руку і не дозволила мамі з нами до хати іти. Але потім було смішно, вона щось шепотіла, яйце качала. Я потім сусідці Галині розповідала і показувала як вона це робила і ми реготали.
На уроках математики я пишу вірші і малюю, а вчителька каже, що викрутить мені за це пальці і весь час дзвонить мамі аби вона прийшла до школи. Я не хочу вчити математику, а хочу бути художницею. Що в цьому паганого? І вірші якісь дитячі і негарні змушують вчити, а у мене вони гарніші і усім в класі подобаються. Я запропонувала вчити мої вірші, а Олена Миколаївна вигнала мене з класу і сказала без мами не приходила на її уроки. Мама свариться, і каже, що я не даю їй жити. А хто дасть жити мені?
От вчитель малювання у нас хороший, ми з ним навіть у похід ходили і там малювали дерева. Це він розповів про конкурс і сказав аби я малювала сюди. Він каже, що якщо я виграю, то уся школа дізнається про мій талант і мама не буде говорити, що я бамбула. Баба вже сказала, що мені нічого не світить і на таких конкурсах перемагають лише діти якихось начальників, а я думаю, що ні. А як ви кажете?
Цікаво чи у Києві так само знущаються над дітьми, як тут надімною? Думала піти з дому, але шкода маму, і бабу теж, хто курам їсти буде давати як не я? А літом хто піде з нею по траву для свиней? От і сиджу тут.
Сподіваюся, що мої малюнки і вірш вам сподобаються і я виграю у конкурсі, тому що це мені дуже треба.
До побачення. Настуся Миколаївна Грицюк"

ДАВАЙТЕ ПІДТРИМУВАТИ ДІТЕЙ РАЗОМ!

Конкурс дитячої і молодіжної фантастики "У світі Фентезі" сприяє активному залученню та наданню можливості для самореалізації широкого кола талановитих та обдарованих дітей і молоді. Формує миролюбну, дружню атмосферу, розвиває зв'язки між дітьми та педагогами, розширює регіональні та міжрегіональні творчі обміни, сприяє творчому пошуку щодо відкриття, виховання та формування поля для реалізації юних талантів, стимулювання педагогів, популяризації заняттям творчістю дітей та молоді.

У конкурсі приймають участь усі дитячі будинки та загальноосвітні школи України.

1. Конкурс малюнків поділяється на наступні категорії:
- чарівні історії
- сторінками фантастики (ілюстрації до улюблених фантастичних книжок)
- підводні фантазії
- мої улюблені кіногерої (ілюстрації до фантастичних кінофільмів і мультфільмів).

2. Конкурс поезії на тему «У світі фентезі"

3. Конкурс фантастичних оповідань на тему «Космічні фантазії"

Виділяются наступні вікові категорії:
1) 3-8 років
2) 8-12 років
3) 12-16 років
4) 17-22 років
5) 23-30 років

Голова журі конкурсу - українськая співачка, дослідниця міфів і казок Катя Chilly

Члени журі:
Марина Криса  - президент благодійного фонду "Приятелі дітей"
Едвін Задорожний - прездинет виставкової компанії "Медвін"
Анжеліка Черняхівська - лідер гурту "Єльф", бард і поєт, художник, фотограф.
Нез та Лана Світлі (Назіп Хамітов та Світлана Крилова ) - письменники у стилі "фентезі", ведучі популярних програм на Радіо-Ера FM
та ін.

Не будьте байдужими, підтримайте дітей! Їм потрібна лише ваша увага! Проголосуйте за конкурсні роботи (проза, поезія, малюнок), які вам сподобаються на сайті http://deti-indigo.at.ua/  і допоможіть обрати володаря призу глядацьких симпатій.